Актуально. Банки

Президенту України Віктору Андрійовичу Ющенко
Голові Верховної Ради України Володимиру Михайловичу Литвину
Премєр-міністру України Юлії Володимирівні Тимошенко
Копія: Голові Національного Банку України
Копія: Керівнику АКБ «Укрсоцбанк»
Начальнику Дарницького відділення АКБ «Укрсоцбанк»

ЗВЕРНЕНННЯ.

Шановні керівники держави Україна!

До мене як до керівника Громадської організації «Група підтримки екологічного усвідомлюваного батьківства «Фенікс», яка з 1996 року бореться проти абортів, за підвищення народжуваності, за покращення демографічної ситуації та поліпшення стану здоров’я матерів та дітей в Україні, останнім часом посилився потік звернень громадян. Які вимагають захистити їхні права, донести їхні звернення до Вас. Цих людей майже поставили на коліна: відбирають авто, відбирають житло, доводять до нервових розладів, ставлять на межу самогубства комерційні банки України, в яких ці люди взяли кредити до кризи. Люди не бачать майбутнього для своїх дітей та себе. За час кризи, яку Ви не помічали, на 50 відсотків офіційно!!! збільшилося число абортів.

Це тисячі ненароджених дітей, які стали ні в чому невинними жертвами кризи. Демографічна ситуація в Україні знову серйозно погіршується.

Ми, Громадяни України, живемо в цій країні, виховуємо дітей, доглядаємо старих й немічних, підтримуємо життєдіяльність Держави, сплачуємо податки, створюємо національний валовий продукт.

Ви рятуєте комерційну банківську систему, вливаючи в неї наші гроші, Громадян України, платників податків. А також беручи кредити за кордоном у Міжнародного Валютного Фонду, виплата яких теж ляже тяжким тягарем на наші плечі, бо повертати міжнародні кредити будемо ми, Громадяни України, платники податків.
Банківська система і так жирувала багато років, возводячи чудові споруди банків й роблячи в них євроремонти, купуючи нерухомість в центрі та найліпших районах Києва й інших міст України, мала величезні штати співробітників на найвищу в Україні заробітну плату. Це все було з наших коштів.
З «приходом» кризи комерційні банки розтринькали гроші вкладників й не повертають депозити, на яких зберігали свої власні зароблені гроші Громадяни України, платники податків. Ці гроші громадянам зараз вкрай необхідні на життя, лікування, навчання дітей, інші потреби. Банки відтепер самі вирішують, кому потрібно вчитися й лікуватися, а кому ні. В багатьох людей стан взагалі критичний. Їм ні за що жити й оплачувати житло. Вони втратили роботу, а банки не повертають їхні вклади.

Не ліпше ситуація в тих, хто має кредити в банках. Їх душать підвищенням відсотків по кредитах. В тому числі й доларових, курс якого дуже виріс за час кризи. Ми, Громадяни України, платники податків, живемо у Державі, де національна грошова одиниця – гривня, заробляємо гроші в гривні. А сплачувати кредити тепер повинні в двічі більші. А ще й Банки підвищують відсоткову ставку. Не виконують й порушують Закони, які Ви приймаєте.

Вимагаємо навести порядок в даних питаннях, не доводити людей до відчаю. Не штовхати їх до виходу на вулиці з протестами. Дати нам та нашім дітям можливість жити, як подобає в жити в ХХ1 столітті в європейській державі.

 

За дорученням Громадян України, членів громадських організацій

Гройсман Елеонора Наумівна,
Громадянка України,
мати двох дітей,
Президент Громадської організації
«Група підтримки екологічного усвідомлюваного батьківства «Фенікс»
та Сімейного клубу «ЭЯ»,
Віце-президент Асоціації неурядових громадських організацій,
Член Спілки журналістів України,
Кандидат в мери Києва на виборах 2008 року,
Керівник програм з захисту громадянських прав євреїв України,
Засновник та видавець журналу «Спецназ для родителей” та співзасновник газети «Київ єврейський»,
автор п’яти книжок з питань материнства й дитинства.

Уважаемые посетители сайта!
Если у Вас возникли проблемы с Банками пишите нам.